Akárcsak szerdán a Titász, az Édász Rt. tegnap tartott közgyűlése sem hozott meglepetést a részvényesek számára, miután ez a cég is az E.ON konszern többségi tulajdonában van. A közgyűlés itt is az igazgatóság korábban már nyilvánosságra került osztalékjavaslatát támogatta, amely az Édász esetében 1330 forint kifizetését jelenti részvényenként. A Titászhoz hasonlóan az Édász is felvette nevébe fő tulajdonosának nevét: mostantól E.ON Észak-dunántúli Áramszolgáltató Rt.-nek hívják.
