BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagyobb osztalékot fizet a BorsodChem

2004. március 25. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A csökkenő adózott eredmény ellenére a tavalyi 120 forintnál nagyobb, 260 forintos részvényenkénti osztalékot javasol a BorsodChem Rt. igazgatósága. A társaság április 27-én tartja éves közgyűlését, melynek napirendjén a beszámolók elfogadása mellett a részvényesek tájékoztatást kapnak a saját részvények vásárlásáról és felhasználásáról. A napirenden szerepel igazgatósági tag és könyvvizsgáló választása, a tisztségviselők tiszteletdíjának megállapítása, illetve döntés az alapszabály megváltoztatásáról. A társaság részvénycsere útján megváltoztatná részvényeinek jelenleg 1001 forintos névértékét. Utolsó napirendi pontként az igazgatóság tájékoztatja a részvényeseket a 2004-es üzletpolitika fő irányvonalairól.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet