Az április 26-i közgyűlés előterjesztése szerint az egy évvel korábbi gáláns osztalékfizetéshez hasonló várható az idén is a Pannon-Váltótól. A társaság 87,5 millió forintot, a jegyzett tőkére vetített 5 százalékot készül kiosztani részvényesei között, annak ellenére, hogy adózott eredménye csak 75,5 millió forint (pár millió forinttal több, mint a gyorsjelentésben szereplő előzetes összeg). A fennmaradó rész most is a korábbi évek eredménytartalékából jönne. A cég 2002 után 6 százalékos, részvényenként 60 forintos osztalékot fizetett, még a 2003-asnál is alacsonyabb eredményből. Ha az előterjesztést a közgyűlés elfogadja, a 480–500 forintos tőzsdei árfolyam mellett a papír osztalékhozama meghaladja az évi 10 százalékot.
