Az április közepére összehívott közgyűlések után rövid idővel várhatóan már új névvel foroghat majd a parketten az E.ON többségi tulajdonában lévő három áramszolgáltató. A Titász, az Édász és a Dédász április 14–15–16-ra meghirdetett közgyűlései mindegyikének napirendi pontjai között szerepel ugyanis olyan alapszabály-módosítás – a többi a Gt.-nek való megfelelés érdekében történő változtatás mellett –, amelynek értelmében az adott áramszolgáltató eddigi neve elé a fő tulajdonosra utaló E.ON előtag kerül. Így a korábbi működési régióra utaló nevek mellett a cégek az unióban már multinacionális fő tulajdonosuk nevét is viselik majd. Persze az egyre kevésbé likvid tőzsdei kereskedésben vélhetőleg még sokáig régi nevükön emlegetik majd őket.
