BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

További Molokat adtak el a volt slovnaftosok

2004. március 17. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Újabb, a Slovbena-Slovintegra csoporttal kötött sajátrészvény-tranzakciót jelentett be a Mol Rt. tegnap. A társaság elővásárlási jogával élve 276 700 darab Mol-részvényt vásárolt meg a korábbi Slovnaft-tulajdonosoktól az előző hétről már ismert, 6400 forintos áron. Ezzel a magyar olajtársaság összesen már 617 700 részvénnyel növelte sajátrészvény-tulajdonát, miközben a korábban 10 százalékos részesedéssel bíró szlovákok már jóval több mint egy százaléknyi részvénytől váltak meg. A két társaság között a nyilvánosság előtt nem ismert eladási és vételi opciós szerződések vannak érvényben. A részvények nagy részére 2006 elejéig érvényes eladási korlátozás vonatkozik, az említett szerződések a fennmaradó részvénymennyiségre érvényesek.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet