A szokásostól eltérően az idén kevesebb cég jön ki viszonylag korán tavalyi éves tevékenységéről szóló beszámolóval. A NAPI Gazdaság gyűjtése alapján a Budapesti Értéktőzsdén jegyzett A kategóriás cégek február 10-én kezdik el közölni negyedik negyedéves eredményüket, várhatóan a Démász nyitja meg a nagyobb cégek közül a sort. A következő napon jelent a Matáv, a Rába és a Zwack, a Mol - sok más céggel együtt - péntek 13-ára időzíti tavalyi számainak bejelentését. Jövő péntekig egyébként a társaságok többsége várhatóan kirukkol adataival (a Richter és az OTP a közzététel időpontjáról még nem nyilatkozott), 16-ára maradnak viszont a Fotex és a Graphisoft számai.
