BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jövő héten startol a gyorsjelentési szezon

2004. február 2. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A szokásostól eltérően az idén kevesebb cég jön ki viszonylag korán tavalyi éves tevékenységéről szóló beszámolóval. A NAPI Gazdaság gyűjtése alapján a Budapesti Értéktőzsdén jegyzett A kategóriás cégek február 10-én kezdik el közölni negyedik negyedéves eredményüket, várhatóan a Démász nyitja meg a nagyobb cégek közül a sort. A következő napon jelent a Matáv, a Rába és a Zwack, a Mol - sok más céggel együtt - péntek 13-ára időzíti tavalyi számainak bejelentését. Jövő péntekig egyébként a társaságok többsége várhatóan kirukkol adataival (a Richter és az OTP a közzététel időpontjáról még nem nyilatkozott), 16-ára maradnak viszont a Fotex és a Graphisoft számai.

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet