Fél évre 6,5 százalékos - minden 1000 forintos befektetési jegyre 65 forintos - hozamot fizet a Pillér I. ingatlanalap február 15-től. Az augusztusban az első fél év után kifizetett 4,2 százalékkal együtt így tavaly összesen 10,7 százalékot hozott az alap befektetőinek. Egy éve 6, másfél éve pedig 4,7 százalék volt a kifizetés, így a 2002-es hozamok pontosan megegyeznek a 2003-assal. A befektetési jegyek árfolyama a tőzsdén viszonylag stabilan 1000 forint körül volt az utóbbi időben, a jelentősen megemelkedett állampapírhozamok ellenére.
