Az Egis Rt. igazgatósága a tavalyival megegyező, részvényeként 120 forint osztalék kifizetésére tesz javaslatot a társaság január 30-ra összehívott éves rendes közgyűlésén. A társaság 2003. szeptember 30-án zárult üzleti évében 58 milliárd forint árbevétel mellett 5,724 milliárd forint adózott eredményt ért el. A javasolt osztalék összesen 934 millió forint.
A cég igazgatósága decemberben elfogadta a 2003/2004-es üzleti tervet, amely „számottevő növekedést irányoz elő mind a belföldi forgalomban, mind az exportban”. Az exporton belül a stratégiai piacokon (Kelet-Európa és FÁK-országok) terveznek jelentősebb bevételnövekedést. Az éves jelentésből megtudható még, hogy a társaság célja további vizsgálatokkal igazolni a deramciclane-molekula hatásosságát és folytatni annak gyógyszerré fejlesztését. Ennek feladatairól és más partnerrel való együttműködésről a társaság 2004 során fog dönteni.
