BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lemondtak az osztalékelőlegről a BÁV-részvényesek

2003. december 22. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BÁV Rt. rendkívüli közgyűlése az előzetes tervekkel szemben mégsem döntött osztalékelőlegről, miután a könyvvizsgáló aggodalmát fejezte ki az évközi kifizetés miatt. Az előterjesztés szerint százmillió forintos osztalékelőlegről döntöttek volna a részvényesek, ám a cég auditora felhívta a figyelmet, hogy amennyiben a társaságnak mégsem sikerül teljesítenie a kitűzött éves eredményt, úgy az osztalékelőleg egy részének vagy egészének visszafizetésére is sor kerülhet. Ezek után a tulajdonosok lemondtak a kifizetésről. A közgyűlés elfogadta a társaság székhelymódosításáról szóló napirendi pontot. A Kinizsi utcai székház eladása folyamatban van, a társaság az I. kerületi Csalogány Házba költözik. Személyi változásokról is döntöttek, Chertes Attilla, a felügyelőbizottság eddigi elnöke negyedik tagként az igazgatóságba igazolt át. Helyére az fb-be Gelenczei Csillát választották.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet