BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Százmilliós osztalék a BÁV-tól

2003. december 18. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BÁV Rt. mai rendkívüli közgyűlésén a tervek szerint százmillió forint osztalékelőlegként történő kifizetését javasolja majd az igazgatóság - tudtuk meg Szentpétery Kálmán vezérigazgatótól. A közgyűlés napirendjén egyébként az első kilenc havi mérleg elfogadása, az igazgatóság és a felügyelőbizottság kibővítése, valamint székhelyváltozás is szerepel. A Kinizsi utcai, 24 ezer négyzetméteres székház eladása folyamatban van, a mintegy 150 dolgozó a fő tulajdonos Pro-Cashnek is otthont adó Csalogány utcai irodaházba költözik majd.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet