BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Marad a 120 forintos Egis-osztalék

2003. december 17. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tőzsdei cégek közül elsőként szokás szerint az Egis Rt. tartja meg a 2003-ban záruló évének tevékenységét értékelő közgyűlését, a részvényesi találkozót január 30-ára hívták össze. Az üzleti évét szeptember végén záró gyógyszergyár közgyűlésén a szokásos napirendi pontok szerepelnek, a tavalyi évről szóló beszámolók és az erről szóló jelentések. A társaság igazgatósága az egy évvel korábbi 6,7 milliárd forintról 3,39 milliárd forintra csökkenő, nem konszolidált adózás előtti nyereség mellett a tavalyival azonos, részvényenként 120 forintos osztalék kifizetését indítványozza.

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet