BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az Erste a legjobb brókercég

2003. december 17. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Idén teljesült Cselovszki Róbertnek, az Erste Bank Befektetési Rt. vezérigazgatójának tavalyi kívánsága, s cége már „szubjektív” kategóriában is nyert a Budapesti Értéktőzsde év végi ünnepségén kiosztott díjak közül. Az interneten beérkezett szavazatok alapján a BÉT legjobb - s egyben legnagyobb forgalmat lebonyolító - befektetési szolgáltatója 2003-ban az Erste Bank Befektetési Rt. lett. A származékos piacon a Raiffeisen Értékpapír és Befektetési Rt. végzett a toplista élén. Az év legjobb kibocsátójának díját az OTP Bank Rt. kapta.
Az adatszolgáltatásban a Reuterst ítélték a legjobbnak az e-mailen és faxon szavazók. Az év legjobb szaksajtója díjat a Portfolio.hu kapta, a legjobb újságíró címmel R. Kovács Dánielt, a Figyelő című hetilap munkatársát jutalmazták a szavazók. A Tőzsde embere a részvényeivel a parketten alig néhány hete megjelent Földhitel- és Jelzálog Bank Rt. vezérigazgatója, Gyuris Dániel lett. A BÉT és a magyar tőkepiac népszerűsítéséért végzett kiemelkedő munkájáért posztumusz életműdíjat kapott a nemrég elhunyt Feyér Zoltán. A díjazottaknak gratulálunk.

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet