BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Távozott a NABI-tól Érsek Ákos

2003. december 2. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Érsek Ákos, a NABI igazgatója december elsején közös megegyezéssel távozott a társaságtól. Érsek a NABI 1997-es tőzsdei megjelenése óta a befektetői és médiakapcsolatokért volt felelős. A cég tegnapi bejelentése szerint eközben új műszaki igazgató csatlakozott a buszgyártó cég menedzsmentjéhez, Lantos Ferenc a GE Lighting Systemstől érkezett a NABI-hoz.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet