Ma még élhetnek a befektetők a gyorsított Mol-jegyzéssel, erre a zárásig a Raiffeisen, a CIB, a HVB, az IEB és a takarékszövetkezetek kijelölt fiókjaiban van lehetőség. Maga a jegyzés december 5-ig tart, de az úgynevezett gyorsított jegyzés íveit - ezeknél a pénznek elég két napon belül a megadott bankszámlára érkeznie és a jegyzési ívet sem kell személyesen leadni - csak ma estig fogadják be a jegyzőhelyek. Az első három nap adatai még titkosak, de megfigyelők szerint a 492 ezres alapcsomag ma délutánra minden bizonnyal elfogy. A mostani 6100-6300 forint közötti tőzsdei részvényár mellett a 7100 forintos befizetést igénylő teljes áras jegyzés egyelőre akkor sem igazán népszerű, ha mindenki tudja: a végleges ár függvényében a pénz egy része valamikor december közepén visszakerül a számlákra.
