November 17-én lezárult a Synergon-részvények dematerializációja, tegnaptól kezdve érvénytelenek a társaság nyomdai úton előállított papírjai. A be nem cserélt értékpapírok helyett kibocsátott új részvényeket a Synergon 30 napon belül a tőzsdén értékesíti. A cég azonban fenntartja magának a jogot az értékesítési időszak 30 nappal történő meghosszabbítására. Információnk szerint az alaptőke mintegy 2-3 százalékát kitevő részvénycsomagot mulasztottak el benyújtani.
