Alig szokhatta meg irodáját a Zalakerámia új igazgatósága, az újabb tulajdonosváltás várhatóan a vezető testület ismételt lecserélésével jár majd. A cég részvényesi kérésre december 18-ra rendkívüli közgyűlést hívott össze Tófejre, amelyen az igazgatósági tagok visszahívása és újak választása is szerepel napirendi pontként. A közgyűlés módosítja az alapszabályt is. Változik az Argagót a cégbe hosszú időn át bebetonozó pont, amely szinte minden módosítást háromnegyedes többséghez köt. Módosítják a közgyűlés összehívásának módját és a meghatalmazással történő szavazást szabályozó pontokat is.
