A Budapesti Értéktőzsde Rt. a tavaszi közgyűlésen elfogadott határozat alapján közzétette a tőzsde 2003. szeptember 30-i tulajdonosi szerkezetéről szóló adatokat. A számokból kiderül, hogy augusztus vége óta új tulajdonos nem jelent meg a BÉT-en, egymás között sem cserélgettek papírokat, ám két tulajdonos „eltűnt”. Legalábbis a korábban a Cashline Üzemeltetési Kft nevén nyilvántartott 4,75 és a Királybróker nevén szereplő 1,25 százalékos pakett most a nem regisztrált tulajdonosok között szerepel.
