A társaság egyik tulajdonosa, az igazgatósági tagságáról lemondott Nagygyörgy Tibor helyett új igazgatósági tagot választott az Európa Alapkezelő Rt. Vizler Viktória személyében. Mint a cégnél megtudtuk, a változás technikai jellegű, az egy személy igazgatósági tagságainak számát korlátozó jogszabályból következik, így nem jelent lényeges változást a társaság tulajdonosi szerkezetében és irányításában.
A cég kezelésében levő Európa Ingatlan Alap feltöltésén egyébként folyamatosan dolgoznak, jelenleg is több tucat ajánlatot vizsgálnak. A legutóbbi nagyobb ingatlanvásárlásra, az újpesti Árpád úton levő irodaház-beruházásra az alap havi jelentése szerint 766 millió forint névértékű kincstárjegyet különítettek el. Az alapkezelő szerint az Árpád úti projekt határidős vételnek számít, ekként is értékelik, az alap a kész épületet veszi majd meg, erre különítette el a tőkét. Az objektum ezért a jelenlegi - 32,1 százalékos - ingatlanarányban sincs benne.
