BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szén-monoxid-szerződést kötött a BorsodChem

2003. szeptember 22. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BorsodChem Rt. az MDI-kapacitásbővítéshez kapcsolódóan a termék egyik alapanyagának, a szén-monoxidnak a hosszú távú biztosítása érdekében 15 éves időtartamra szállítási szerződést írt alá a Linde AG-vel, illetve a Linde Gáz Magyarország Rt.-vel. A szerződés értelmében a Linde az üzemépítés jelentős invesztícióját a BorsodChem kazincbarcikai telephelyén úgy szervezi, hogy 2005 augusztusában a BorsodChem MDI-gyárának próbaüzemével egyidejűleg a szén-monoxid-gyáré is megkezdődjön - tette közzé a társaság.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet