A Földhitel- és Jelzálogbank Rt. bejelentette, hogy lezárult az FHB-törzsrészvények dematerializációja. A bank 6,6 millió darab részvényből 5,8 millió törzsrészvény – ezekből készül novemberben az ÁPV eladni mintegy 3,3 millió darabot –, a többi a partnerbankoknak bizonyos kérdésekben vétójogot biztosító elsőbbségi részvény, ám jelenleg a törzsekhez hasonlóan még ezek is állami tulajdonban vannak. A májusban létrehozott elsőbbségi sorozat már születése pillanatától dematerializált formában létezik, ezért most csupán az 5,8 millió darab – eddig jórészt összevont formában létező – törzsrészvény helyébe kellett egy értékpapírnak nem minősülő részvényokiratot kiállítani, amit azután a Keler Rt. őriz. Maguk a részvények a tulajdonosok (jelenleg praktikusan az ÁPV Rt. és az FHB) értékpapírszámláin jelennek meg.
