A törvényi előírásoknak történő megfelelés érdekében dematerializálja részvényeit az Antenna Hungária Rt. A nyomdai úton előállított részvények elektronikus jellé való átalakítására 2004 végéig van lehetőségük a tőzsdei társaságoknak, ám egy ilyen lépéshez feltétlenül szükség van a közgyűlés jóváhagyására is. A részvényesek a legutóbbi találkozójukon erre már az áldásukat adták, a dematerializáció részleteiről pedig az igazgatóság tegnap közleményben értesítette a tulajdonosokat. Ez alapján az AH-részvényesek nyomdai úton előállított papírjaikat szeptember 15-étől december 12-éig nyújthatják be cserére, december 15-étől pedig érvénytelenné válnak a cég fizikai részvényei. A cserére be nem nyújtott papírok helyett kibocsátott új részvényeket a társaság a tőzsdén értékesíti.
