Hétfőn már csak Budapesten, a BÉT-en forogtak a Graphisoft részvényei. A 26 forintos áremelkedés, a 23 ezer darabos, önmagához képest erős forgalom jelzi a magyar piac megnövekedett súlyát. Bojár Gábor, a Graphisoft elnöke a NAPI Gazdaságnak elmondta, hogy a cég fő tulajdonosai hosszú távon elkötelezettek a Graphisoft budapesti tőzsdei jelenlétét illetően, így egy esetleges kivezetés gondolata fel sem merült.
