BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Graphisoft hosszú távon a tőzsdén marad

2003. szeptember 8. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Hétfőn már csak Budapesten, a BÉT-en forogtak a Graphisoft részvényei. A 26 forintos áremelkedés, a 23 ezer darabos, önmagához képest erős forgalom jelzi a magyar piac megnövekedett súlyát. Bojár Gábor, a Graphisoft elnöke a NAPI Gazdaságnak elmondta, hogy a cég fő tulajdonosai hosszú távon elkötelezettek a Graphisoft budapesti tőzsdei jelenlétét illetően, így egy esetleges kivezetés gondolata fel sem merült.

Korányi Tamás G.
Korányi Tamás G.

Ez is érdekelhet