BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felminősítették a Deutsche Telekomot

2003. szeptember 3. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Deutsche Telekom (DT) ismét nyereséges működésének s pozitív kilátásainak köszönhetően egyre-másra javítják a német telekomcég minősítését az elemző cégek. Európa vezető távközlési társasága, úgy tűnik, képes megbirkózni adósságterhével. Tartozásainak törlesztését egyelőre eszközeinek eladásából finanszírozza, ám várakozások szerint 2005-ben már szabad cash-flow-ja is elegendő lesz erre. A felminősítések sorát a Fitch nyitotta, stabilról pozitívra javítva a DT-papírok ajánlását. Tegnapra a Dresdner Kleinwort Wasserstein is elérkezettnek látta az időt arra, hogy a papírok besorolását 14,50 eurós célárfolyammal tartásról vételre módosítsa.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet