Rég nem látott eseménynek lesz tanúja pénteken a Budapesti Értéktőzsde, a Synergon 1999-es debütálása óta először nyilvános emissziót követő tőzsdei bevezetésre kerül sor. A kárpótlási jegyek kivonására létrehozott Forrás Rt. papírjainak tőzsdére vitele már régóta eldöntött tény, de csak a hónap végére várták a szakemberek. Mivel azonban a társaság már valamennyi szükséges engedélyt beszerezte, semmi nem indokolja a halasztást, így a cég - A és B sorozatú - papírjaival való kereskedés augusztus 15-i határnappal elkezdődik. Bázisárat az első - a szokásostól némileg eltérő időrendben zajló - kereskedési napra nem állapítottak meg. A Forrás-papírokra fél kilenctől fél 11-ig csak gyűjtik majd az ajánlatokat, a szabad szakaszbeli kereskedés a többi részvénynél másfél órával később, 10.31-kor kezdődik majd.
