BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A tőzsdén adja el papírjait a Hungagent

2003. július 23. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Augusztus elsején zárul a Hungagent-részvények dematerializációja, a társaság részvényesei – amennyiben azokat fizikailag birtokolják – eddig nyújthatják be részvényeiket a lebonyolítást végző Keler Rt.-nél. A május végén meghirdetett dematerializáció során be nem nyújtott részvényeket a társaság érvénytelennek nyilvánítja, s helyettük újakat bocsát ki. Ezeket a Hungagent a Takarékszövetkezeti Bank segítségével tervezi értékesíteni a Budapesti Értéktőzsdén, napi árfolyamon, s a befolyt vételárat külön számlára helyezik. Az érvénytelenített részvény tulajdonosa, amennyiben az ellenértékért jelentkezik a társaságnál, az érvénytelenített részvények közül az addigi eladások súlyozott átlagárának megfelelő összegre tarthat majd igényt.

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet