Augusztus elsején zárul a Hungagent-részvények dematerializációja, a társaság részvényesei – amennyiben azokat fizikailag birtokolják – eddig nyújthatják be részvényeiket a lebonyolítást végző Keler Rt.-nél. A május végén meghirdetett dematerializáció során be nem nyújtott részvényeket a társaság érvénytelennek nyilvánítja, s helyettük újakat bocsát ki. Ezeket a Hungagent a Takarékszövetkezeti Bank segítségével tervezi értékesíteni a Budapesti Értéktőzsdén, napi árfolyamon, s a befolyt vételárat külön számlára helyezik. Az érvénytelenített részvény tulajdonosa, amennyiben az ellenértékért jelentkezik a társaságnál, az érvénytelenített részvények közül az addigi eladások súlyozott átlagárának megfelelő összegre tarthat majd igényt.
