BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Személycserék a Keler testületeiben

2003. július 14. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Nemzeti Bank 50 és a két tőzsde 25-25 százalékos tulajdonában lévő központi elszámolóház, a Keler Rt. tegnapi közgyűlése szentesítette az utóbbi hetek személyi változásait. A Budapesti Árutőzsde korábbi elnöke, Kovács Attila lemondott igazgatósági tagságáról, helyét Kobulniczky Tamás foglalta el. A BÉT által delegált Báthory Balázs is elhagyta a tőkepiac területét, lemondása után Horváth Zsolt, a BÉT vezérigazgatója képviseli az értékpapírpiacot a Keler élén. Az igazgatóság elnöke továbbra is Lantos Csaba, Horváth Gergely pedig vezérigazgatóként vesz részt az igazgatóság munkájában. A felügyelőbizottságba a BÁT részéről Keresztesi Szergej, a BÉT részéről Katona Zsolt került. A Keler Rt. következő, a hitelintézetté való átalakulásról döntő rendkívüli közgyűlését szeptember 17-én tartja.

Korányi Tamás G.
Korányi Tamás G.

Ez is érdekelhet