A Pannon-Flax Rt. tegnapi bejelentése szerint a Baxter és Fenwick Befektetési Alap értesítette a társaságot, hogy ismét részvényesévé vált. A befektetési alapról egy nappal korábban jelentette be a társaság, hogy megvált 200 ezer darab Pannon-Flax-részvényétől, s ezzel részesedése nulla százalékra csökkent. A mostani 112 237 darabos vásárlással az alap tulajdoni hányada újra 5 százalékot meghaladó a győri cégben (pontosan 5,12 százalék.) Ugyanebben a közleményben a Pannon-Flax igazgatósága arról is tudósít, hogy Graham A. P. Smith részvényes pontosan ugyanennyi részvényét értékesítette.
