BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45290 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Rába nem fizet a részvényeseknek

2003. április 7. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Rába igazgatósága közzétette az április 23-ra összehívott közgyűlés elé terjesztendő mérlegadatokat. A számok még a gyorsjelentésben közöltnél is valamivel borúsabb képet festenek, a cég nemzetközi számviteli elvek szerint készített beszámolója szerint a Rába tavaly 2,58 milliárd forintos veszteséget szenvedett el. (A magyar számviteli szabályok szerint a veszteség meghaladja a 4,3 milliárd forintot.) Az igazgatóság nem is javasolja a közgyűlésnek a 2002-es év után osztalék fizetését, hanem javasolja a mérleg szerinti veszteség eredménytartalékba helyezését.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet