A Rába igazgatósága közzétette az április 23-ra összehívott közgyűlés elé terjesztendő mérlegadatokat. A számok még a gyorsjelentésben közöltnél is valamivel borúsabb képet festenek, a cég nemzetközi számviteli elvek szerint készített beszámolója szerint a Rába tavaly 2,58 milliárd forintos veszteséget szenvedett el. (A magyar számviteli szabályok szerint a veszteség meghaladja a 4,3 milliárd forintot.) Az igazgatóság nem is javasolja a közgyűlésnek a 2002-es év után osztalék fizetését, hanem javasolja a mérleg szerinti veszteség eredménytartalékba helyezését.
