Vegyesen mozdultak el a hét utolsó napján a részvényárfolyamok, a két legnagyobb, a Mol és a Matáv árfolyamának folytatódó lemorzsolódása miatt mégis egyértelműen pesszimista volt a tőzsdei kereskedés hangulata. A forgalom valamivel nagyobb volt az utóbbi időben megszokottnál, de még mindig csak alulról közelítette az ötmilliárd forintot.
A BÉT road show-ja láthatólag nem tudta feledtetni, hogy a Matáv jövőjét ugyanúgy nem látják rózsásnak az elemzők, mint a Molét, ahol az emelkedő olajárak miatt napról napra növekedni látják a várható gázárveszteséget.
Ehhez képest kevés könnyebbséget jelenthetett a befektetőknek, hogy az OTP és a Richter árfolyama is erősödött valamelyest. Nagyobb érdeklődést válthatott ki viszont az Egis árfolyamának újra lendületet kapó zuhanása. A kisebbik gyógyszergyár részvénye a deramciclane-fiaskó után éppen hogy magához térve újabb nagy eladói rohamot állt ki pénteken. Ez az árfolyamot az orosz válság óta nem látott mélypontra, 7000 forint alá küldte közel egymilliárdos forgalom mellett.
Továbbra is élénk volt az Inter-Európa kereskedése, amelynél a kétezer forintos ajánlat, illetve annak várható kifizetési időpontja tartja az árfolyamot valamivel 1950 forint felett. A kisebb társaságok részvényei közül a Pannonplast, a Rába és a Globus árfolyama emelkedett figyelemre méltó mértékben. Jelentősebb forgalma ezek közül azonban csak a Pannonplastnak volt.
