Tegnapi, a Budapest Alapkezelőről szóló cikkünkbe hiba csúszott. A társaság ugyanis nem a Volksbankkal, hanem a HVB-vel írt alá a napokban olyan megállapodást, amely szerint az utóbbi pénzintézet privátbanki ügyfeleinek forgalmazni fogja a Budapest alapok jegyeit. A hibáért az érintettek és olvasóink elnézését kérjük.
(NAPI)
