A BÉT határozata értelmében mától foroghatnak a parketten a K&H Fix Plusz nevű zárt végű alap befektetési jegyei. A tőzsdére évek óta nem vezettek be befektetési jegyeket, mivel zárt végű alapok nem indultak, a nyílt végű (visszaváltható) konstrukciókat pedig a bankok és brókercégek a tőzsdén kívül forgalmazzák. A különleges, garantált hozamú, és a nemzetközi tőzsdék alakulásának függvényében hozamprémiumot ígérő papírok utolsó, január 6-i nettó eszközértéke egy jegyre 10 452 forint (104,52) százalék volt.
(NAPI)
