A Mol Rt. bejelentette, hogy a részvételével alakult konzorcium ígéretes gázlelőhelyre bukkant Észak-Pakisztánban. A Mol 1999 óta kutat szénhidrogén után a pakisztáni Tal-blokkban a konzorcium operátoraként, amelyben - három pakisztáni társaság mellett - 10 százalékos részesedése van. A konzorcium jelenleg további kútvizsgálatokat lát szükségesnek, ezután fognak dönteni a további lépésekről.
(NAPI)
