Az OTP Bank bejelentette, hogy 1,7 millió saját részvényét értékesítette a tőzsdén kívüli forgalomban. A tranzakció után a bank készletében 14 millió 795 ezer saját részvény található. Az eladás hátterében a társasági törvény ama előírása állhat, amely szerint egy társaság legfeljebb egy évig tarthatja portfóliójában saját részvényeit.
(NAPI)
