Kupa Mihályt választotta elnökévé a Mol Rt. felügyelőbizottsága. A volt pénzügyminisztert az ÁPV Rt. javaslatára még az október 11-i rendkívüli közgyűlésen választották be a testületbe, szintén ekkor lett az fb tagja Oláh János, John I. Charody, valamint Slavomir Hatina és Bognár Piroska is.
(NAPI)
