BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szendrei Csaba távozik a tőzsdéről

2002. november 4. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szendrei Csaba, a Budapesti Értéktőzsde kibocsátói és tagi főosztályának a vezetője távozik a tőzsdéről - értesült a NAPI Gazdaság. Várhatóan ma jelentik be a hírt, amelynek hátterében a BÉT szervezetén belüli változások állnak. Szendrei másfél éves megszakítással 1994 óta dolgozik a BÉT-en, a vezetése alatt álló egység több mint háromtucatnyi társaság parkettre kerülésénél bábáskodott. A „válás” elvileg közös megegyezéssel történt, de - mint Szendrei elmondta - némileg váratlan volt. A jól ismert szakember reményei szerint a jövőben sem távolodik el a parkett világától.
(NAPI)

Korányi Tamás G.
Korányi Tamás G.

Ez is érdekelhet