Szendrei Csaba, a Budapesti Értéktőzsde kibocsátói és tagi főosztályának a vezetője távozik a tőzsdéről - értesült a NAPI Gazdaság. Várhatóan ma jelentik be a hírt, amelynek hátterében a BÉT szervezetén belüli változások állnak. Szendrei másfél éves megszakítással 1994 óta dolgozik a BÉT-en, a vezetése alatt álló egység több mint háromtucatnyi társaság parkettre kerülésénél bábáskodott. A „válás” elvileg közös megegyezéssel történt, de - mint Szendrei elmondta - némileg váratlan volt. A jól ismert szakember reményei szerint a jövőben sem távolodik el a parkett világától.
(NAPI)
