BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Novartisé a Lek legalább 51 százaléka

2002. október 29. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Többszöri nekifutás után ezúttal sikeresnek ígérkezik a Novartis kísérlete a szlovén Lek gyógyszergyár felvásárlására. A Reuters információi szerint a Lek részvényeseinek már több, mint 51 százaléka felajánlotta részvényeit a november 4-éig nyitva tartó ajánlat során. További részvényesek is jelezték, hogy elfogadják a Novartis által részvényenként 105 ezer szlovén tolárra felemelt vételárat. A határidő lejárta után a szlovén szabályok értelmében a részvényesek további két hetet kapnak, ezalatt eldönthetik, hogy eladják-e papírjaikat az ajánlattevőnek.
(NAPI)

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet