A Pick-részvények eredetileg egy hónapra tervezett cseréjét a társaság vezetése - a tőzsde javaslatára, a Kelerrel történt egyeztetés után - egy héttel meghosszabbította. Így az eredetileg tervezett október 29. helyett november 4-én zárul a csere, az új részvényeket a társaság november 4-12. között adja ki. A hosszabbításra azért volt szükség, hogy az Arago által tett és október 24-én lejáró tőzsdei kivezetési vételi ajánlattal ne ütközzön a csere.
(NAPI)
