A szeptember 30-tól folyó jegyzés első két napjában már több mint 200 millió forintnyit jegyeztek le a 3 éves futamidejű, zárt végű K&H Fix Plusz Befektetési Alap jegyeiből - közölte lapunkkal a K&H Alapkezelő. A jegyzés november 8-ig tart, de korábban is lezárható, az értékpapírokat addig diszkontáron kínálják.
(NAPI)
