A jelentősen eladósodott német Deutsche Telekom 7 éves lejáratú, 500 millió euró (489 millió dollár) összegű kötvényt dobott piacra, hogy részben az így befolyó összegből finanszírozza a következő években lejáró több milliárd euró adósságát - írta az e-Broker az MTI Ecóra hivatkozva. A papírok évi 6,5 százalékos kamatozásúak, hozamuk 6,65 százalék. A napokban a cég három közepes lejáratú kötvényt is értékesített 1,35 milliárd euró értékben.
(NAPI)
