BUX 139185.47 -0,08 %
OTP 45330 0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Civin befejezte a Humet-eladást

2002. szeptember 11. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Civin János, a Humet elnöke lapunk kérdésére elmondta: már nem ad el több Humet-részvényt, a fennmaradó 1,22 százalékos részesedés a Senergie Kft.-n keresztül birtokolt közvetett tulajdonrésze. Arra a felvetésre, hogy több részvény eladását jelentette be, mint amennyije eredetileg volt, Civin elmondta, hogy egy sajnálatos tévedés miatt nem 371 392, hanem 381 392 részvény eladását jelentették be néhány nappal ezelőtt. A valós helyzet szerint 9 részvénye maradt, amit a közelgő részvénycsere során becserél, így egyetlen új Humet-részvénnyel rendelkezik majd.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet