Civin János, a Humet elnöke lapunk kérdésére elmondta: már nem ad el több Humet-részvényt, a fennmaradó 1,22 százalékos részesedés a Senergie Kft.-n keresztül birtokolt közvetett tulajdonrésze. Arra a felvetésre, hogy több részvény eladását jelentette be, mint amennyije eredetileg volt, Civin elmondta, hogy egy sajnálatos tévedés miatt nem 371 392, hanem 381 392 részvény eladását jelentették be néhány nappal ezelőtt. A valós helyzet szerint 9 részvénye maradt, amit a közelgő részvénycsere során becserél, így egyetlen új Humet-részvénnyel rendelkezik majd.
