BUX 139551.24 0,18 %
OTP 45470 0,38 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Másfél százaléknál tart a Mol

2002. szeptember 10. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol Rt. bejelentette, hogy az augusztus 2-án adott megbízás alapján a szeptember 3-tól szeptember 9-ig eltelt időszakban 610 ezer saját részvényt vásárolt. A társaság korábban 972 242 részvényt vett meg, így másfél hónap alatt az alaptőke több mint másfél százalékát képviselő részvénycsomagot vásárolt össze az olajcég.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet