A Mol Rt. bejelentette, hogy az augusztus 2-án adott megbízás alapján a szeptember 3-tól szeptember 9-ig eltelt időszakban 610 ezer saját részvényt vásárolt. A társaság korábban 972 242 részvényt vett meg, így másfél hónap alatt az alaptőke több mint másfél százalékát képviselő részvénycsomagot vásárolt össze az olajcég.
