Az OTP Bank Rt. tegnap visszavásárolta az augusztus 30-án tőzsdén kívüli kereskedelemben értékesített 1 millió 168 ezer 257 törzsrészvényt. A papírokat a gazdasági társaságokról szóló törvény rendelkezései miatt kellett elidegeníteni, mert az nem teszi lehetővé, hogy egy társaság egy évnél tovább tartsa portfóliójában saját részvényeit. A bank jelenlegi törzsrészvényállománya 16 millió 494 ezer 990 darab.
(NAPI)
