BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mol benzintárolót vett Ausztriában

2002. augusztus 7. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Mol sajtóosztálya a NAPI Gazdaság kérdésére megerősítette, hogy a Mol valóban vásárolt egy 16 millió liter üzemanyag tárolására alkalmas raktárt. A Bécshez közeli Korneuburgban levő tárolókapacitás eladója az Avanti benzinkúthálózat volt. Az ügyletről a bécsi Kurier című lap számolt be Günther Marchtrenklerre, az Avanti International igazgatójára hivatkozva, aki azonban a vevő személyét nem árulta el. A Mol viszont csupán annyit ismert el, hogy valóban ő a vevő, az árról és a vásárlás indokairól nem közölt további információkat.
(NAPI)

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet