BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az OTP megerősítette Simicska távozását

2002. június 9. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az OTP Bank pénteken közleményben erősítette meg a Magyar Hírlap értesülését, mely szerint Simicska Lajos kevesebb mint háromnegyed év után távozik a bankcsoporttól. Az egykori APEH-elnök, illetve MFB-főtanácsadó - akinek OTP-s szereplését többen összefüggésbe hozták a bank CD-Hungary-s akvizíciójával - saját maga kezdeményezte munkaviszonya megszűnését. Ezt az OTP Bank, illetve az OTP Lakástakarékpénztár - itt volt vezérigazgató és it-tag - vezetése tudomásul vette. A lakás-takarékpénztár napi ügymenetét Szobonya Csaba, a másik vezérigazgató irányítja - rossz nyelvek szerint ez az elmúlt hónapokhoz képest nem jelent újdonságot.
(NAPI)

Korányi Tamás G.
Korányi Tamás G.

Ez is érdekelhet