BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Zártkörűvé alakulna az Aranypók is

2001. december 19. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A börzéről az idén kivonult Aranypók hétfői közgyűlésén arról döntöttek a részvényesek, hogy a cég kérvényezze a felügyeletnél a részvénytársaság zártkörűvé alakulását. Az indoklás szerint a döntően többségi dolgozói tulajdonban lévő Aranypók célja a lépéssel a költségmegtakarítás. A tulajdonosok az új gazdasági formában is megkapják majd a törvényileg előírt tájékoztatást, viszont ezt az eddiginél lényegesebben kevesebb kiadással tudja megoldani a társaság.
M. J.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet