BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mégsem veszi meg a Fevita a Goldsunt

2001. május 16. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Székesfehérvári Hűtőipari Rt. (Fevita) mégsem vásárolja meg a Goldsun Hűtőház Rt. 50 százalékát, miután az előzetes tárgyalások nem vezettek eredményre - jelentette be a társaság. A székesfehérvári cég az 1,325 milliárd forint alaptőkéjű, egykor a tőzsdén szereplő hűtőipari vállalat megvásárlását tervezte, amihez április 25-i közgyűlése is hozzájárult.
(NAPI)

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet