A Székesfehérvári Hűtőipari Rt. (Fevita) mégsem vásárolja meg a Goldsun Hűtőház Rt. 50 százalékát, miután az előzetes tárgyalások nem vezettek eredményre - jelentette be a társaság. A székesfehérvári cég az 1,325 milliárd forint alaptőkéjű, egykor a tőzsdén szereplő hűtőipari vállalat megvásárlását tervezte, amihez április 25-i közgyűlése is hozzájárult.
(NAPI)
