BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Siessen! Egy hónap és nem lesz ingyenpénz

Az elektromos autók beszerzésére május elsejéig lehet pályázni, a pályázatra a kormány 2016-ban 2 milliárd forintot biztosított - mondta Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter csütörtökön Budapesten, az Óbudai Egyetem elektromos autójának átadásán.

2017. március 30. csütörtök, 14:58

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tájékoztatása szerint öt hónappal a pályázatok beadásának megkezdése után már látszik, hogy nagy az érdeklődés, kétszáz felett van az elbírált pályázatok száma, és további több mint 300 beadott pályázatot tartanak nyilván.

Mivel a kormány hosszú távon is kiszámíthatóvá kívánja tenni az elektromos autók elterjedését, ezért 2017-re 3 milliárd forint áll rendelkezésre a támogatásokhoz - írja az MTI

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet