BUX 140514.70 0,64 %
OTP 45960 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csak élelmiszerben lett cool a retro

2006. június 20. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Csak néhány kategóriában okoztak meglepetést a CoolBrands verseny szervezőinek a magyar fogyasztók szavazatai, alapjában véve a nemzetközi ízlésvilágnak felel meg a hazai fogyasztói kultúra is. A szavazatok alapján ma az a márka számít coolnak, amelyik stílusos, eredeti és különleges, vagy amelyet a fogyasztó fedezett fel (vagyis egyéni). Az online szavazás alapján a válaszadók 61 százaléka hajlandó több pénzt adni a cool termékekre, és 12 százalékuk fizet értük ténylegesen többet. Meglepődtek a szervezők, hogy a technológia kategóriában a Nokia számít Magyarországon a leginkább coolnak, míg a többi európai országban az Apple vagy az Apple iPod volt a legnépszerűbb. Az élelmiszerek között a remake-elt magyar márkákat szeretik leginkább a fogyasztók: a listát a Pöttyös vezeti, amelyet a Milka és az Orbit követ, de a cool márkák között található a Sport szelet, a Piros mogyorós és a Boci csoki is. A szórakozás kategóriában a két legismertebb magyarországi nyári fesztivál (a Sziget és a Művészetek völgye) és a Művészetek palotája került a dobogóra. A díjakat a június 29-ei CoolPartyn adják át.

Böröcz Petra
Böröcz Petra

Ez is érdekelhet