Metróállomásokon hallható, zártláncú rádióadást indított az Alagút FM-et üzemeltető AFM Média Kft. Olyan reklámfelületet kerestünk, amit még nem hódított meg senki – nyilatkozta lapunknak Németh László, a cég marketing tanácsadója. A rádió a metróban naponta megforduló közel 1,1 millió embert kívánja aktuális hírekkel és közlekedési információkkal ellátni és szórakoztatni. Konkrét célcsoport nem nevezhető meg, de bizonyos napszakokban egyes korosztályok képviselői gyakrabban fordulnak elő a metróban, mint például péntek és szombat esténként a fiatalok.
Az Alagút FM stratégiai partneri együttműködést kötött a Sláger Rádióval reklámidejének értékesítésére, valamint hírszolgáltatásra. A rádiót egyelőre a Nyugati pályaudvarnál és az Árpád hídnál hallgathatják az utasok, de az üzemeltetők szándéka szerint a műsor az év végéig a 3-as metró további nyolc állomásán is megszólal majd.
