BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Százezrek keltek át a pontonhídon

A március 15-ei ünnepségsorozat egyik legnagyobb látványossága és legnépszerűbb színhelye lett a Dunát átszelő pontonhíd. A Magyar Hírlap információ szerint a szűk három nap alatt több mint negyedmillióan, míg a Népszabadság közlése alapján 400 ezren keltek át a Margit-híd és Lánchíd közötti ideiglenes átkelőn, amely az EU-csatlakozás népszerűsítését is szolgálta.

2003. március 17. hétfő, 09:16

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet